3 יתרונות בבחירת קמין חשמלי מודרני

3 יתרונות בבחירת קמין חשמלי מודרני
3 יתרונות בבחירת קמין חשמלי מודרני

שום דבר לא ינצח את היופי והנוחות של חדר מגורים עם אח בתוכו. אח יהפוך את החדר לחם יותר, נעים יותר, ובאותו זמן הוא יצור נקודת חום בבית שתופסת את תשומת הלב של כולם.

עם זאת, אנשים כיום מעדיפים משהו פשוט שלא דורש הרבה תחזוקה. זו הסיבה שאנשים רבים הסבו את תשומת הלב שלהם מאח מסורתי לאח חשמלי מודרני.

הדבר הטוב ביותר בקמין חשמלי הוא בהחלט הפשטות שלו. למרות שהוא לא ייצר את הריח הייחודי של שריפת העצים ואתם לא תשמעו את קול הפיצוח היפה שאתם רגילים לשומעים בדרך כלל מן האח המסורתי, לאח החשמלי עדיין יש שפע של דברים שיכולים לגרום לכם אושר.

הנה כמה מן היתרונות הטובים ביותר שאתם יכולים לקבל מהאח החשמלי. 
עלות תפעול מזערית

כאשר אתם בונים אח מסורתי, העלות הראשונית היא גבוהה מאוד כיוון אתם צריכים לעשות חור בקיר של הבית שלכם ולבנות ארובה. יתר על כן, עלות התחזוקה גבוהה כיוון שצריך להתמיד לנקות את האח בכדי לשמור על אוויר נקי בבית וכמובן אל תשכחו את עלויות גזעי העץ אשר מפעילים את הקמין.

עם קמין חשמלי המצב שונה לחלוטין. אתם רק צריכים לחבר את האח לחשמל ופוף! אתם נהנים מתצוגת להבות מרהיבה תוך צריכה מינימלית של 20W בזכות תאורת הלד החסכונית שמותקנת בקמין.

עצם העובדה שהאש שמוקרנת בקמין החשמלי היא תצוגת להבות אשר מוקרנת על מסך LED אתם לא תיתקלו בתחזוקה שמיושמת באח חשמלי מסורתי – אין צורך בגזעי עץ, אין צורך בניקוי הארובה כי אין כזאת ואין סיבה לחשוש שהבית יסריח מעשן או גז כי גם נקודת גז לא צריך.
 

אפשרות בטוחה יותר מזו המסורתית

כיוון שאין אש אמיתית, זה אומר שלא יהיה גם עשן ופיח. הפקטור החשוב הזה הופך את האח החשמלי המודרני להרבה יותר בטוח מחברו האח מסורתי.

עצם העובדה שהקמין החשמלי המודרני עובד רק על חשמל פוטר אתכם מלחיות בפחד וחשש של משפחות רבות אשר חוששות מזליגת גז מהקמין המסורתי שלהם.
אתם גם לא צריכים לדאוג אם אתם או אחד מבני משפחתכם שכח לכבות את הקמין החשמלי כיוון שאין אש אמיתית מלכתחילה ולכן אין חשש לשריפה.
חוץ מזה, אתם יכולים להגדיר טיימר הדלקה וטיימר כיבוי בחלק מדגמי הקמינים החשמליים, מה שפותר את בעיות השיכחה היומיומיות של כולנו.
 

מגוון עיצובים נפלאים

הקמינים המסורתיים עם העצים והאבנים יראו פרי היסטוריים בבית אשר מתוכנן להיות בסגנון מודרני.
כיום הטרנד הישראל מתמקד בקירות חלקים, פתרונות אחסון ובכלל שהכל יהיה כמה שיותר אלגנטי ונקי.
במקרה של קמין מסורתי – אלגנטיות לא כתובה במדריך השימוש.
הפיח, האבק, העיצוב המאסיבי והדורסני של הקמין המסורתי פשוט לא תואמים את כללי התנהגות בעולם העיצוב הישראלי.

לעומת זאת הקמינים החשמליים המודרניים יוצרו ועוצבו בכדי לתת מענה לאותה אוכלוסיה אשר רעבה לפריט עיצובי אלגנטי ועוצמתי שישפיע על כל העיצוב של הבית שלהם.
ברגע שתבחרו להתקין קמין חשמלי בחדר בבית שלכם אותו החדר יהפוך בן רגע לחם יותר מבחינה הן ויזואלית והן פיזית, והחדר יהפוך למקום בילוי ונחת נפלא של כל המשפחה.
 
בסופו של יום, אתם בחרתם להתקין קמין בבית שלכם בגלל שזה יסוד שמוסיף כל כך הרבה לאווירת הבית שאין לתאר אותו במילים..
מרגע התקנת הקמין, בין אם זה הקמין הפשוט ביותר או בין אם זה המשוכלל ביותר רף העיצוב של הבית שלכם יעלה בכמה דרגות וכל רהיט שמוצב בחלל של הקמין פתאום יקבל פן שונה בסיפור.