קמין חשמלי, אח חשמלי, קמין דקורטיבי, שוורצווד, אפקט הלהבה, קמין פלזמה, קמינים חשמליים, קמין חשמלי מודרני, электрокамин, электрический камин, камины в израиле, камин, камины

למה לבחור בקמין חשמלי?

למה קמין חשמלי?

no-firewood
 
ללא עצים לחימום

כדי לייצר חום הקמינים החשמליים לא זקוקים לבולי עץ. קמין המבוסס על עץ מייצר לכלוך, ודורש אחסון עבור בולי העץ. עם הקמין החשמלי לא נדרשת תחזוקה מתמדת ולא צריך לדאוג למלאי של בולי עץ לכל העונה. הקמין החשמלי נוח וחסכוני יותרledיעילות

בכל הקמינים החשמליים משולבת טכנולוגייתLED  הצורכת פחות אנרגייה מנורות ליבון רגילות. תוחלת החיים של מנורת LED היא כ- 50,000 שעות ולא כוללת כספית, ובכך מסייעת בהפחתת פליטת גזי חממה. כמו כן, תפוקת החום היא 90% פחות מנורות ליבון רגילות הנורות נשארות קרות למגע.
 
 
 

air
 
איכות האוויר

בניגוד קמין גז, קמינים חשמליים לא מפרישים עשן או אדים, ועובדה זו מסייעת לשמור על איכות האוויר בתוך החלל המחומם, ובכך לשמור על בריאות המשתמשים.
 

zone
 
חימום מקומי לחסכון בעלויות

באמצעות קמין חשמלי  ניתן לחמם בקלות וביעילות אזורים מקומיים. אופציית החימום המקומי מאפשרת לשמור על טמפרטורה נמוכה יותר בבית ולחמם רק אזור נבחר וכך לחסוך בעלויות החשמל. לעומתם קמין עץ או גז פועלים אחרת ובשונה מקמין המחמם חימום מקומי עלויות השימוש גבוהות מאוד.
 
safetyבטיחות

הקמין החשמלי מציע אופציית כיבוי אוטומטי, שבה ניתן להגדיר טיימר לכיבוי בין 30 דקות עד 9 שעות. ניתן לכוון את הטיימר ולהרגיש חופשי מדאגה לכיבוי שכן ברגע שיושלם מחזור זמן שהוגדר, היחדה כולה תכבה. הטיימר מוריד בצורה משמעותית את הסיכון לשריפה הנובעת מהתחממות יתר של החלקים האלקטרונים. הקמין נשאר קר למגע, ובכך פוסל את הסיכון לפציעות וכוויות.
 

style
 
סגנון ואוירה

קמינים חשמליים יכולים להיות מופעלים עם או בלי חימום, ומאפשרים ליהנות מהאווירה של אש עדינה לאורך כל השנה. לקמין יש 125 אופציות שונות לתצוגה, כך שעם כל כך הרבה סגנונות ניתן לבחור משהו שהולך עם האוירה המתאימה ולשקף את הסגנון האישי.

just-plug

קל לשימוש

אח מובנה לא ניתן לשינוי במיקום, למעט אם מבצעים שיפוץ. לעומתו, אח חשמלי בשידה ניתן לניוד באופן חופשי שכן כל אחד מהסוגים מתחבר לחשמל עם שקע רגיל. גם כאשר הקמין לא בשימוש, הוא מהווה ריהוט/תכשיט המשתלב בכל חדר.